CBS de Hoeksteen

Samenstelling van het team

Directie en management:
De directie van de school wordt gevormd door de vervangend directeur Alies Boonstra en wanneer deze afwezig is zal Willy Gerrits, onze intern begeleider, waarnemen.

De groepsleerkrachten zijn verbonden aan de volgenden groepen:
Groep 1 en 2: Petri Velema en Willy Gerrits
Groep 3 en 4: Annie Wever
Groep 5 en 6: Esther Leeuw en Alies Boonstra
Groep 7 en 8: Marijke Vos en Willy Gerrits

De intern begeleider: Willy Gerrits

Onderwijsassistent: Gea Kruger

De directeur: Alies Boonstra

De conciërge: Henk Wouters

Administratief medewerkster: Haikie Albers

School en directie:      info.dehoeksteen@sgperspectief.nl

Intern begeleider:        ib.dehoeksteen@sgperspectief.nl

Willy Gerrits:               willy.gerrits@sgperspectief.nl

Petri Velema:               petri.velema@sgperspectief.nl

Annie Wever:               annie.wever@sgperspectief.nl

Esther Leeuw:             esther.leeuw@sgperspectief.nl

Alies Boonstra:            alies.boonstra@sgperspectief.nl

Marijke Vos:                marijke.vos@sgperspectief.nl

Gea Kruger                 gea.kruger@sgperspectief.nl

Online nieuwsbrieven

Bekijk de laatste nieuwsbrieven of blader door het archief » Bekijk alle nieuwsbrieven